Trener personalny Częstochowa

Trening z trenerem personalnym Częstochowa

Trening personalny to wykonywanie określonych ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego. Trener tworzy indywidualnie dostosowany program ćwiczeń specjalnie dla Ciebie. Ten rodzaj treningu jest skoncentrowany na osiągnięciu konkretnych celów, m.in. zdrowotnych, sylwetkowych, sportowych, które są dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb, zdolności i aspiracji.

Trening personalny, w zależności od Twoich celów, może obejmować różne rodzaje aktywności. Składa się on m.in. z treningu siłowego, treningu aerobowego, treningu wytrzymałościowego lub po prostu spełnia funkcję aktywnej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Trener personalny będzie pracować z Tobą jeden na jeden, aby zapewnić poprawne, bezpieczne i efektywne wykonywanie ćwiczenia, jednocześnie motywując Cię do wytrwałości i ciężkiej pracy.

umów się na trening

Trener personalny - co daje współpraca?

Analizując korzyści, jakie daje trening personalny z trenerem, możemy zauważyć nie tylko benefity zewnętrzne, takie jak: poprawa postawy, sylwetki lub utrata nadmiernych kilogramów, ale także plusy niewidoczne dla oka. Każda osoba, w zależności od jej celu, zauważy inne walory z treningu personalnego. Poniżej tylko niektóre z nich:

 • zwiększenie pewności siebie
 • redukcja stresu
 • poprawa samopoczucia
 • zmniejszenie dolegliwości bólowych ciała
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • budowa masy mięśniowej
 • poprawa sprawności fizycznej
 • zwiększenie wytrzymałości tlenowej czy beztlenowej oraz wytrzymałości specyficznej pod dany sport
 • zwiększenie siły mięśniowej
 • poprawa mobilności stawów, które mają ograniczony zakres ruchu
 • przygotowanie motoryczne pod daną dyscyplinę sportu
 • przygotowanie aparatu ruchu do operacji / zabiegu, w celu szybszej rekonwalescencji pooperacyjnej / po zabiegowej
 • wzmocnienie ciała po kontuzji, operacji / zabiegu

Trening personalny Częstochowa

Trening personalny odbywa się w kameralnym miejscu (Body Condition Center), gdzie treningi prowadzone są tylko pod nadzorem wykwalifikowanego trenera personalnego. Trening trwa do 60 minut lub do 30 minut (w zależności od wybranego pakietu treningowego), natomiast całość poprzedzona jest rozgrzewką i końcowym wyciszeniem organizmu.

To, co jest dla naszej jakości bardzo ważne, to dbanie o: prowadzenie notatek treningowych, które dają dużo informacji na temat danej osoby, monitorowanie obciążeń treningowych oraz przygotowywanie planów treningowych, pilnowanie tempa treningowego oraz czasu przerwy.

To tylko jedne z wielu pełnionych zadań przez naszych trenerów. Przy tym wszystkim dbamy o mile spędzony czas podczas wspólnych treningów. Jeśli spróbujesz treningów pod naszym okiem, przekonasz się, że będzie to Twój najlepiej zainwestowany czas.

umów się na trening

Metamorfozy

Mariusz

Łukasz

Patrycja

Magda

Marek

Karolina

Sprawdź więcej

FAQ

 • Ile się płaci za plan treningowy?

  Plan treningowy jest zawsze indywidualnie tworzony przez naszego wykwalifikowanego trenera personalnego pod cele i możliwości podopiecznego. Ułożenie takiego planu treningowego wymaga wcześniejszej konsultacji z podopiecznym (online lub stacjonarnie) i przeprowadzenia kwestionariusza personalno-medycznego. Cena za konsultację i ułożenie spersonalizowanego planu treningowego to 300zł.

 • Trening personalny online — ile kosztuje?

  Treningi personalne online są prowadzone przez naszego wykwalifikowanego trenera personalnego z równie dużą uwagą i jakością co treningi stacjonarne w naszym centrum treningowym w Częstochowie. Plany treningowe przygotowane dla podopiecznych prowadzonych drogą online są również indywidualizowane pod ich cele i możliwości, a następnie wykonywane pod czujnym okiem naszych ekspertów treningowych. Koszt treningu personalnego online waha się w przedziale 85zł – 200zł, w zależności od wybranego pakietu treningowego i czasu trwania jednostki treningowej.

 • Gdzie kupić dietę i plan treningowy?

  Zarówno plan dietetyczny jak i plan treningowy można zakupić obecnie na dwa sposoby: stacjonarnie lub online (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 575-510-890). Nasze centrum treningowe znajduje się w Częstochowie i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 – 15:00. Opłatę za plan dietetyczny lub treningowy można uiścić osobiście na recepcji lub przelewem.

 • Ile razy w tygodniu ćwiczyć z trenerem personalnym?

  Każdy podopieczny zgłaszający się do naszego centrum treningowego ma różne cele i motywacje, dlatego każdy będzie miał inny plan treningowy i inną częstotliwość treningów. Zależy to m.in. od zaawansowania podopiecznego, jego sprawności i mobilności, celu treningowego. Najczęściej nasi podopieczni trenują dwa razy w tygodniu, choć zdarzają się osoby, które trenują raz, 3 lub 4 razy w tygodniu w naszym centrum. Czasem jest to uwarunkowane innymi aktywnościami podopiecznego, dla którego trening personalny na naszej sali jest treningiem uzupełniającym główną dziedzinę sportu w jakiej trenuje np. bieganie, pływanie, rower. Podczas pierwszej konsultacji, trener, na podstawie informacji z przeprowadzonego kwestionariusza personalno-medycznego oraz przeprowadzonych testów mobilności i sprawności, określa jaka liczba treningów w tygodniu byłaby optymalna.

Cennik treningów personalnych Body Condition Center

Zapoznaj się z naszym najnowszym cennikiem treningów. Oferujemy treningi personalne oraz treningi w parach. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji — skontaktuj się z nami.

Cennik

Skontaktuj się z nami