9V4A1471
group-circle-2

O nas

CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO – BODY CONDITION CENTER

 

To miejsce przeznaczone do treningów personalnych. Współpraca polega na podejściu indywidualnym, jeden na jeden, pomiędzy trenerem, a podopiecznym. W związku z najwyższą jakością prowadzenia treningów nasze centrum nie posiada w ofercie wolnych karnetów dla osób, które chcą ćwiczyć bez trenera.

Współpracujemy z każdym, czy to z amatorami, czy to ze sportowcami.

 

Stworzyliśmy studio treningów personalnych, które jest profesjonalną salą treningową, dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę oraz samopoczucie. Nasze centrum treningu personalnego, to również jedyne miejsce w Częstochowie, w którym sportowcy są trenowani pod kątem profesjonalnego przygotowania motorycznego. Centrum posiada 5 wykwalifikowanych trenerów, którzy zadbają o Wasze zdrowie i odpowiednie funkcjonowanie ciała, podczas treningów indywidualnych.

Prowadzimy również szkolenia dla firm, szkół czy grup zainteresowanych tematyką treningu oraz prawidłowego żywienia.

PIERWSZE SPOTKANIE

 

 

Pewnie zastanawiasz się, jak wygląda pierwszy trening personalny, w naszym centrum? Treningi personalne zawsze poprzedzone są konsultacją wraz z wywiadem medycznym(75minut). Na taką konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie możesz umówić się poprzez podany telefon, wykorzystać formularz zgłoszeniowy z naszej strony, napisać email lub skorzystać z mediów społecznościowych: Facebook czy Instagram.

Na miejscu zostaniesz poproszony/a o wypełnienie formularza medyczno-treningowego. W formularzu znajdują się pytania na temat przebytych chorób, urazów, operacji czy stanu zdrowia oraz pytania na temat aktualnych treningów (jeśli uprawiasz jakiś sport) lub/i planów treningowych. Po wypełnieniu dokumentów, zawsze przeprowadzamy z Tobą rozmowę, w której analizujemy formularz i RAZEM określamy TWÓJ CEL treningowy.

PO CO TO WSZYSTKO ?

 

Dzięki temu Twój trener będzie mógł przygotować specjalnie dla Ciebie  zindywidualizowany program treningowy, który pomoże osiągać wyznaczone cele. Po rozmowie przechodzimy na salę przeprowadzić trening, który trwa ok 30-45 minut. Pamiętaj o zabraniu sprzętu do treningu (strój sportowy, ręcznik, buty na zmianę oraz wodę). Po konsultacji i treningu, jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą rozmawiamy o możliwościach oraz kosztach usług w naszym Centrum.

DLA KOGO TRENING PERSONALNY ?

Dla każdego! Każdy zasługuje na profesjonalną opiekę i wsparcie bez względu na cel treningowy i umiejętności.

Skontaktuj się

Napisz

przyjedź

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Karolina Wojtal, NIP: 9492251042 moich danych osobowych, podanych dobrowolnie za pośrednictwem powyższego formularza. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/wana o obowiązującej polityce prywatności.