O nas

CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO

To miejsce przeznaczone do treningów personalnych. Współpraca polega na podejściu indywidualnym, jeden na jeden, pomiędzy trenerem, a podopiecznym. W związku z najwyższą jakością prowadzenia treningów nasze centrum nie posiada w ofercie wolnych karnetów dla osób, które chcą ćwiczyć bez trenera.

Współpracujemy z każdym, czy to z amatorami, czy to ze sportowcami.

Stworzyliśmy studio treningów personalnych, które jest profesjonalną salą treningową, dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę oraz samopoczucie. Nasze centrum treningu personalnego, to również jedyne miejsce w Częstochowie, w którym sportowcy są trenowani pod kątem profesjonalnego przygotowania motorycznego. Centrum posiada wykwalifikowanych trenerów, którzy zadbają o Wasze zdrowie i odpowiednie funkcjonowanie ciała, podczas treningów indywidualnych.

Skontaktuj się

Darmowy trening personalny dla nowych podopiecznych

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. Dajemy Ci za darmo pierwszy trening połączony z konsultacją personalno-medyczną, z trenerem personalnym, podczas którego poznasz nasze centrum, naszą filozofię treningu oraz trenera, z którym zaczniesz współpracę. Nic nie ryzykujesz — zapisz się na trening już dziś!

umów się na trening

Dlaczego warto zacząć trenować w Body Condition Center?

Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w treningu. Jak wygląda pierwszy trening z trenerem, jaka jest nasza misja i dla kogo to robimy?

 • Pierwsze spotkanie

  Pierwsza konsultacja w naszym centrum treningowym zawsze jest darmowa i niezobowiązująca. Zawsze podczas początkowej rozmowy trener przeprowadza kwestionariusz personalno-medyczny, w którym pyta o stan zdrowia, samopoczucie, nasilenie aktywności fizycznej w ciągu dnia, przebyte kontuzje / operacje / zabiegi, choroby, dolegliwości bólowe, przyjmowane leki / używki. Dodatkowo pyta o Twoje cele treningowe i oczekiwania. Następnie przechodzicie na salę treningową, gdzie trener sprawdza Twoje możliwości treningowe, zakresy ruchu w poszczególnych stawach, mobilność, wytrzymałość i poziom zaawansowania treningowego. Kolejnym etapem jest analiza i podsumowanie przez trenera jego spostrzeżeń oraz propozycja dalszej współpracy, poprzez dobranie optymalnego pakietu treningowego i dopasowanie odpowiednich metod i planu treningowego.
  Na pierwsze spotkanie najlepiej zarezerwować sobie około 75 minut.

  Pamiętaj o zabraniu stroju sportowego i zmiennego obuwia. Możesz wziąć ze sobą ręcznik lub wypożyczyć za darmo na naszej recepcji. Przyda się również woda, którą możesz kupić na miejscu. Uśmiech, dobry humor i motywacja będą już na Ciebie czekały. Pamiętaj, aby nie jeść ciężkostrawnych posiłków zaraz przed rozpoczęciem treningu. Może to spowodować dyskomfort podczas ćwiczeń.

 • Nasza misja

  Naszą misją jest uświadamianie i zwiększanie komfortu życia naszych podopiecznych. Przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia, bezpieczeństwa i wysokiej jakości treningów personalnych. Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie jak bardzo ruch i odpowiednie nawyki, wpływają nie tylko na poprawę sylwetki, ale także na nasze codzienne podejście do życia. Kto z nas nie chciałby przebywać wśród uśmiechniętych i tryskających energią ludzi? To właśnie dzięki regularnym i dostosowanym do potrzeb ćwiczeniom, jesteśmy w stanie uzyskać taki efekt, a poprawa naszej sylwetki staje się wtedy miłym efektem “ubocznym”.

 • Dla kogo jest trening personalny

  Dla każdego! Każdy zasługuje na profesjonalną opiekę i wsparcie, bez względu na cel treningowy i umiejętności.

Poznaj nasz zespół

Sprawdź naszych ekspertów! W Body Condition Center możesz wybrać, czy chcesz ćwiczyć z trenerem personalnym specjalizującym się w treningu siłowym, cross, przygotowaniu motorycznym, treningu biegowego lub treningu lekkoatletycznym! Nasz zespół uzupełniają najlepsi fizjoterapeuci z Częstochowy.

Sebastian Mizgała

Fizjoterapeuta

Paweł Pyrkosz

Trener personalny, Trener Cross

Łukasz Krawczyk

Trener personalny

Tomasz Głód

Trener przygotowania motorycznego

Adrian Tuszewski

Trener personalny

Paulina Nabiałek

Trener personalny, Trener kobiet w ciąży, Trener kobiecej sylwetki

Krzysztof Fossa

Fizjoterapeuta, Trener personalny, Trener przygotowania motorycznego

Damian Belica

Trener personalny, Trener cross

Dominik Gęsiarz

Trener personalny, Instruktor kulturystyki, Terapeuta ruchowy

Dawid Nabiałek

Trener przygotowania motorycznego, Trener personalny

Sylwia Ślęzak

Trener personalny, Trener biegowy

Bartosz Wojtal

Trener przygotowania motorycznego, Fizjoterapeuta, Trener personalny

umów się na trening