Metamorfozy naszych podopiecznych

Mariusz

Na zdjęciach około 8 miesięcy różnicy. Jedne zdjęcie z plaży w wakacje, drugie zdjęcie z plaży ale w okresie zimy(morsowanie).

Mariusz pod okiem trenera Bartosza, trenuje 3 razy w tygodniu, dodatkowo trening uzupełnia treningiem biegowym czy grą w piłkę nożną. Głównym celem treningu, jest hipertrofia mięśniowa, czyli rozwój masy mięśniowej.

Na zdjęciach widać dobrą rekompozycję ciała, czyli połączenie redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesną budową masy mięśniowej. Naprawdę w tym przypadku, trzeba pochwalić Mariusza za regularność, samodyscyplinę i zaangażowanie do treningów.

Plany treningowe, poprzez okres aktualnie już ponad roku, oparte są głównie na treningu FBW(Full Body Workout), GVT(German Volume Training), Push Pull Legs czy popularnym treningu dzielonym. Gratulacje dla Mariusza za postępy, od całego Teamu BCC!

Łukasz

To efekt 6 miesięcznej współpracy z naszym trenerem Dawidem.

Łukasz trenował 3x w tygodniu (trening siłowy), czasami zakończony wstawką interwałową, na koniec treningu.

Trzymał się sztywno planu, jeśli chodzi o trening oraz dietę. Łukaszowi zależało na odsłonięciu mięśni brzucha, z którymi sam nie mógł sobie poradzić.

Łukasz gratulacje sylwetki, od całego Teamu BCC!

Patrycja

Patrycja rozpoczęła współpracę z Trenerem Bartoszem, z racji problemów zdrowotnych, które związane były z kręgosłupem.

Bartosz posiada wiedzę z zakresu fizjoterapii(ukończone studia kierunkowe), świetnie odnajduje się we współpracy właśnie z podopiecznymi, którzy mają różnego rodzaju dolegliwości bólowe. W tym przypadku, treningi 2x w tygodniu, na przestrzeni kliku miesięcy, wystarczyły aby pozbyć się dyskomfortu, który towarzyszył Patrycji, w odcinku lędźwiowym oraz szyjnym.

Dodatkowo kolejnym celem była poprawa sylwetki. Wdrożony trening siłowy, dobrze wzmocnił ciało i wykluczył dolegliwości bólowe, a z drugiej strony bardzo pozytywnie wpłynął, na ujędrnienie ciała. Team BCC cieszy się ze zdrowia i lepszego funkcjonowania Patrycji oraz z świetnych postępów sylwetkowych. Gratulacje!

Magda

Metamorfoza Magdy trwała rok.

Głównym priorytetem treningowym była redukcja tkanki tłuszczowej. Dość ważnym aspektem były również inne partie ciała np. pośladki oraz wysoka sprawność ruchowa. Magda trenuje pod okiem Trenera Bartosza, 2 do 3 razy w tygodniu(głównie trening siłowy, gdzie wyniki siłowe są na bardzo dobrym poziomie).

Warto nadmienić, że trening w Body Condition Center, to nie jedyne miejsce treningowe Magdy. Oprócz treningów personalnych, podopieczna Bartosza, wykonywała dodatkową zaplanowaną aktywność fizyczną, jak: bieganie czy spacery.

Gratulujemy świetnych efektów sylwetkowych oraz sprawnościowych, pozdrowienia od Team’u BCC!

Marek

Na zdjęciu widzicie Metamorfozę podopiecznego Trenera Dawida.

Jest to dokładnie rok czasu, odkąd Marek zawitał do nas do centrum. Marek trenował 2 razy w tygodniu (trening siłowy) i raz trening biegowy, jako forma uzupełnienia aktywnego wypoczynku. Jego dietę oparliśmy o produkty, które na co dzień spożywał, natomiast trzymał się wyznaczonych ram, jeśli chodzi o podaż kalorii, białka, węglowodanów czy tłuszczy. Marku ogromne gratulację przemiany, od całego Teamu BCC!

Karolina

Przed Wami przemiana Karoliny, która jest podopieczną trenera Dominika. Karolina trenuje od 2 do 3 razy w tygodniu, schematem treningowym full body workout. Na zdjęciu lewym normalna młoda dziewczyna, która teoretycznie powinna być wyznacznikiem piękna ” bo przecież mam 20lat’’. Na zdjęciu po prawej stronie, ta sama osoba, Pani Domu, a jednocześnie mama 10 letniej córki. Jak widać, wiek nie ma znaczenia. Znaczenie mają własne chęci, ambicje oraz konsekwencja względem swoich wyborów. Karolina jak inne osoby, mogła pozostać w swojej poprzedniej wersji i twierdzić “Boże jakim mnie stworzyłaś taki mnie masz”.

Jednak powiedziała zdecydowanie NIE.

WZIĘŁA życie w swoje ręce i cieszy się swoim sukcesem. Nie chodzi tylko o płaski brzuch, fajne pośladki czy biust. Chodzi o poczucie własnej wartości i uśmiech na twarzy. Karolina gratulacje samozaparcia i efektów, od całego Teamu BCC!

Chcesz się zmienić razem z nami?
Skontaktuj się z Body Condition Center!

Zadzwoń do Nas!

Skontaktuj się z nami