Witaj w Body Condition Center!

Oferujemy treningi personalne, treningi w parach oraz trening dla małych grup (firmy, kluby sportowe). W naszej ofercie znajdziesz również usługi fizjoterapeutyczne oraz masaże.

Pakiety treningowe

Pakiet 1
4 treningi
1 trening w tygodniu
trener personalny
wskazówki dietetyczne
indywidualny plan treningowy
Pakiet 2
8 treningów
2 treningi w tygodniu
trener personalny
wskazówki dietetyczne
indywidualny plan treningowy
Pakiet 3
12 treningów
3 treningi w tygodniu
trener personalny
wskazówki dietetyczne
indywidualny plan treningowy
Pakiet 4
16 treningów
4 treningi w tygodniu
trener personalny
wskazówki dietetyczne
indywidualny plan treningowy
 • Istnieje możliwość współpracy w parach (dwie osoby).
 • Istnieje możliwość poprowadzenia treningu dla małej grupy ludzi (kluby sportowe, pracownicy firm czy grupa znajomych).

Ceny treningów personalnych w Body Condition Center, są zależne od danego pakietu. Koszty pojedynczej sesji treningowej, wynoszą od 62,50-280 zł. Oferujemy również przygotowanie planu treningowego w cenie 300 zł.

shutterstock_1013037073
group-circle-2
9V4A1784

Trening Personalny

To najbardziej popularna usługa w naszym centrum — trening indywidualny. Skierowany jest dla każdej osoby. W zależności od celów treningowych pracujemy z podopiecznymi nad:

 • Redukcją tkanki tłuszczowej
 • Budową masy mięśniowej
 • Szeroko pojętą sprawnością fizyczną
 • Wytrzymałością tlenową czy beztlenową oraz wytrzymałością specyficzną pod dany sport
 • Siłą mięśniową
 • Mobilnością stawów, które mają ograniczony zakres ruchu
 • Przygotowaniem motorycznym
 • Przygotowaniem aparatu ruchu do operacji/zabiegu w celu szybszej rekonwalescencji po operacyjnej/zabiegowej
 • Wzmocnieniem ciała po kontuzji czy operacji/zabiegu

 

 

Trening personalny odbywa się w kameralnym miejscu (Body Condition Center), gdzie treningi prowadzone są tylko pod nadzorem wykwalifikowanego trenera personalnego. Trening trwa do 60 minut, natomiast całość poprzedzona jest rozgrzewką i końcowym wyciszeniem organizmu. To, co jest dla naszej jakości bardzo ważne, to dbanie o: prowadzenie notatek treningowych, które dają dużo informacji na temat danej osoby, monitorowanie obciążeń treningowych oraz przygotowywanie planów treningowych, pilnowanie tempa treningowego oraz czasu przerwy, to tylko jedne z wielu pełnionych zadań przez naszych trenerów. Przy tym wszystkim dbamy o mile spędzony czas podczas wspólnych treningów. Jeśli spróbujesz treningów pod naszym okiem, to przekonasz się, że będzie to najlepiej zainwestowany Twój czas.

shutterstock_1293680446
group-circle-2

Trening rehabilitacyjny

Trening rehabilitacyjny jest indywidualnie dopasowanym zestawem ćwiczeń dla danej osoby oraz jej dolegliwości. Pozwala wrócić osobie kontuzjowanej do pełnej sprawności oraz zmniejsza ryzyko nawrotu kontuzji. Pracujemy również z osobami, które przygotowują się do zabiegów operacyjnych. Trening odbywa się, pod ciągłym nadzorem trenera personalnego bądź fizjo-trenera z wykorzystaniem sprzętu rehabilitacyjnego i nie tylko. Dodatkowo podczas treningu trener może wprowadzić trening siłowy, który świetnie obudowuje stawy, więzadła, ścięgna oraz nadbudowuje masę mięśniową. Elementami, które również wchodzą w skład treningu rehabilitacyjnego są: aspekt pracy nad wytrzymałością, czy chociażby plyometryka, która jest ważną składową procesu rehabilitacji np. po zerwaniu więzadła ACL. Podczas tego typu treningu dbamy o technikę wykonywanych ćwiczeń. Jest ona nieodzownym elementem zajęć.

W Body Condition Center znajdą pomoc:

 • osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju urazy ortopedyczne
 • sportowcy, dla których ważna jest zarówno profilaktyka urazów, jak i rehabilitacja pourazowa, dzięki której powrócą do pełnej sprawności
 • dzieci i młodzież z wadami postawy m.in. skolioza, koślawością kolan, czy obniżonym/podwyższonym napięciem mięśniowym,
 • kobiety w ciąży oraz po ciąży
 • osoby chcące zabezpieczyć się przed kontuzją
9V4A1732
group-circle-2
shutterstock_767393449

Przygotowanie Motoryczne

Trening motoryczny odbywa się pod opieką jednego lub dwóch trenerów. Na pierwszym spotkaniu zawodnik, bądź zawodnicy poddawani są testom(ewaluacja): funkcjonalnym, siłowym, czy sprawdzeniu poziomu eksplozywności (mocy).

Następnie rozpisywany jest plan treningowy uwzględniając periodyzację w zależności od momentu sezonu czy samopoczucia zawodnika/ów. Najistotniejszym zadaniem trenera jest zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia kontuzji oaz poprawa zdolności motorycznych. Jest to możliwe poprzez dobór odpowiednich metod treningowych. Ważną składową jest monitorowanie zmęczenia przed i po treningach oraz dopasowanie obciążeń treningowych.

Trening motoryczny ma na celu podniesienie takich zdolności jak siła, moc, szybkość (przyśpieszenie na 5 m + prędkość maksymalna), czy wytrzymałość. Wielu zawodników boryka się z kontuzjami. Trening motoryczny ma na celu maksymalnie zabezpieczyć newralgiczne obszary przed ewentualnymi urazami (np. naderwania mięśni dwugłowych, urazy pachwin, kontuzje kręgosłupa czy wiele innych obszarów ciała).

Prowadzimy treningi indywidualne, 2 i 3-osobowe lub drużynowe.

0
lat doświadczenia
0
treningów rocznie
0
trenerów