9V4A1717
group-circle-2
9V4A1701

Trening z dojazdem do domu

Trening z dojazdem do domu jest skierowany do osób, którym ciężko się zmobilizować do ćwiczenia samodzielnie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą się pokazywać publicznie. Dodatkowo osoby te często potrzebują wsparcia trenera, aby prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Inną zaletą treningu z dojazdem do domu jest zaoszczędzenie czasu dla osób, które mają wyjątkowo napięty grafik i nie mają czasu dojeżdżać na siłownię. Celem treningów jest przede wszystkim poprawienie sprawności ciała, kondycji, ujędrnienie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej, czy budowanie masy mięśniowej.

0
lat doświadczenia
0
treningów rocznie
0
trenerów

Body Condition Center to fachowcy, pasjonaci i szczególni ludzie. To miejsce godne polecenia dla osób chcących poprawić sprawność fizyczną w ,,rodzinnej” atmosferze i typowym luzie, acz utrzymanym w ryzach profesjonalnego treningu…. Znalazłem tam miejsce dla siebie AKTYWNY, SPEŁNIONY….. A Ty na co czekasz ?

Krzysztof Kościański
Weightlifting

Idealne miejsce dla początkujących oraz tych co ze sportem mieli do czynienia. Trenerzy dopasują odpowiedni trening do twoich potrzeb po którym bedzię widoczny postęp. Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym treningu gwarantowana

Magdalena Tomza

wietne miejsce, które tworzą świetni ludzie. Trening personalny prowadzony na najwyższym poziomie. Za każdym razem, kiedy wychodzę z treningu, czuje, że zrobiłem kawał dobrej roboty i w dodatku mam lepszy humor Polecam!

Mateusz Hadwiczak

W BCC najbardziej doceniam to, że w kameralnym gronie mogę ćwiczyć pod opieką profesjonalnego trenera. Wszyscy są pozytywnie nastawieni do swojej pracy, dzięki czemu po każdym treningu motywacja rośnie. Polecam serdecznie!

Eliza Sołtysiak

Jak najbardziej polecam to miejsce . Warto tu zajrzeć. Profesjonalni trenerzy, miła atmosfera . Poza tym czysto , szatnia wyposażona w niezbędne rzeczy dla kobiet gdzie nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak zadbanym miejscem✋💪👍😊

Justyna Cesarz

W klubie jest bardzo przyjazna atmosfera, już po pierwszych treningach czułem się jak bym trenował wśród osób które znam parę lat! Każdy z trenerów posiada bardzo dużą wiedzę którą w każdym momencie jest w stanie podzielić się z podopiecznymi! Bardzo polecam to miejsce dla osób które chcą zmienić wygląd swojej sylwetki bądź osiągnąć założone cele, ponieważ trenerzy BCC potrafią zdziałać cuda i przy tym bardzo dobrze zmotywować do dalszego działania!! 💪🏼🏃🏽‍♂️🐗🏋🏽‍♂️🧘🏻‍♂️🥇

Bartek Sukiennik

Skontaktuj się z nami

przyjedź

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Karolina Wojtal, NIP: 9492251042 moich danych osobowych, podanych dobrowolnie za pośrednictwem powyższego formularza. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/wana o obowiązującej polityce prywatności.