shutterstock_1013037073
group-circle-2
9V4A1784

Trening Personalny

To najbardziej popularna usługa w naszym centrum – trening indywidualny. Skierowany jest dla każdej osoby. W zależności od celów treningowych pracujemy z podopiecznymi nad:

 • Redukcją tkanki tłuszczowej
 • Budową masy mięśniowej
 • Szeroko pojętą sprawnością fizyczną
 • Wytrzymałością tlenową czy beztlenową oraz wytrzymałością specyficzną pod dany sport
 • Siłą mięśniową
 • Mobilnością stawów, które mają ograniczony zakres ruchu
 • Przygotowaniem motorycznym
 • Przygotowaniem aparatu ruchu do operacji/zabiegu w celu szybszej rekonwalescencji po operacyjnej/zabiegowej
 • Wzmocnieniem ciała po kontuzji czy operacji/zabiegu

 

 

Trening personalny odbywa się w kameralnym miejscu(Body Condition Center), gdzie treningi prowadzone są tylko pod nadzorem wykfalifikowanego trenera personalnego. Trening trwa do 60minut, natomiast całość poprzedzona jest rozgrzewką i końcowym wyciszeniem organizmu. To co jest dla naszej jakości bardzo ważne, to dbanie o: prowadzenie notatek treningowych, które dają dużo informacji na temat danej osoby, monitorowanie obciążeń treningowych oraz przygotowywanie planów treningowych, pilnowanie tempa treningowego oraz czasu przerwy, to tylko jedne z wielu pełnionych zadań przez naszych trenerów. Przy tym wszystkim dbamy o mile spędzony czas podczas wspólnych treningów. Jeśli spróbujesz treningów pod naszym okiem, to przekonasz się, że będzie to najlepiej zainwestowany Twój czas.

0
lat doświadczenia
0
treningów rocznie
0
trenerów

Body Condition Center to fachowcy, pasjonaci i szczególni ludzie. To miejsce godne polecenia dla osób chcących poprawić sprawność fizyczną w ,,rodzinnej” atmosferze i typowym luzie, acz utrzymanym w ryzach profesjonalnego treningu…. Znalazłem tam miejsce dla siebie AKTYWNY, SPEŁNIONY….. A Ty na co czekasz ?

Krzysztof Kościański

Idealne miejsce dla początkujących oraz tych co ze sportem mieli do czynienia. Trenerzy dopasują odpowiedni trening do twoich potrzeb po którym bedzię widoczny postęp. Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym treningu gwarantowana

Magdalena Tomza

wietne miejsce, które tworzą świetni ludzie. Trening personalny prowadzony na najwyższym poziomie. Za każdym razem, kiedy wychodzę z treningu, czuje, że zrobiłem kawał dobrej roboty i w dodatku mam lepszy humor Polecam!

Mateusz Hadwiczak

W BCC najbardziej doceniam to, że w kameralnym gronie mogę ćwiczyć pod opieką profesjonalnego trenera. Wszyscy są pozytywnie nastawieni do swojej pracy, dzięki czemu po każdym treningu motywacja rośnie. Polecam serdecznie!

Eliza Sołtysiak

Jak najbardziej polecam to miejsce . Warto tu zajrzeć. Profesjonalni trenerzy, miła atmosfera . Poza tym czysto , szatnia wyposażona w niezbędne rzeczy dla kobiet gdzie nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak zadbanym miejscem✋💪👍😊

Justyna Cesarz

W klubie jest bardzo przyjazna atmosfera, już po pierwszych treningach czułem się jak bym trenował wśród osób które znam parę lat!Każdy z trenerów posiada bardzo dużą wiedzę którą w każdym momencie jest w stanie podzielić się z podopiecznymi! Bardzo polecam to miejsce dla osób które chcą zmienić wygląd swojej sylwetki bądź osiągnąć założone cele, ponieważ trenerzy BCC potrafią zdziałać cuda i przy tym bardzo dobrze zmotywować do dalszego działania!! 💪🏼🏃🏽‍♂️🐗🏋🏽‍♂️🧘🏻‍♂️🥇

Bartek Sukiennik

Skontaktuj się z nami

przyjedź

 • Częstochowa, ul. Krakowska 45/6
 • Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Body Condition Center