AEC_7186af copy
group-circle-2

Trening na Pilates Reformer

Body Condition Center to pierwsze miejsce w Częstochowie, które może pochwalić się sprzętem Balanced Body. BCC zdecydowało się na wielofunkcyjny reformer Allegro 2 TOP. Nasza maszyna pozwoli na stworzenie kompleksowej oferty dla naszych klientów oraz pozyskanie nowej grupy, dbającej szczególnie o swoje zdrowie. Pilates na maszynach, to najlepszy sposób aby zapobiec kontuzjom.

Czym jest reformer?

  • Reformer to główna maszyna do pilatesu, która idealnie współgra z Twoim ciałem. W czasie ćwiczeń powinna stanowić jedno z ćwiczącym. Reformer wyposażony jest w zamontowany na stabilnej ramie ruchomy wózek i poręcz. Jego sercem są jednak specjalne sprężyny, które stanowią „dodatkowe mięśnie” ćwiczącego. Opór sprężyn zamontowanych w reformerze może zapewnić dodatkowe obciążenie, jak również dodatkowe wsparcie dla setek ćwiczeń. Modyfikacje ćwiczeń są właściwie nieograniczone.

Co dają ćwiczenia na reformerze?

  • Ćwiczenia na reformerze pokazują, co to znaczy symetryczna praca mięśni; dają ciału wskazówki i bodźce, aby ruch był w pełni kontrolowany i płynny. Lepszy ruch oznacza lepsze życie! Pilates na reformerze angażuje wszystkie mięśnie i aktywuje te, które są „uśpione”. Pozwala rozwinąć i wzmocnić mięśnie głębokie (stabilizujące ciało), uelastycznić mięśnie i poprawić ruchomość stawów, polepszyć jakość i efektywność wykonywanych ruchów oraz wyeliminować bóle i dolegliwości. Pomaga również poprawić wydajność i osiągnąć lepsze wyniki sportowe, a także uniknąć kontuzji. Trening na reformerze może być stosowany w każdej dziedzinie sportowej jako uzupełninie treningu. Prawdziwy pilates, to system, który składa się zarówno z ćwiczeń na maszynach jak i na macie.

Body Condition Center zaprasza na specjalne zajęcia Pilates przy użyciu reformera.

0
lat doświadczenia
0
treningów rocznie
0
trenerów

Body Condition Center to fachowcy, pasjonaci i szczególni ludzie. To miejsce godne polecenia dla osób chcących poprawić sprawność fizyczną w ,,rodzinnej” atmosferze i typowym luzie, acz utrzymanym w ryzach profesjonalnego treningu…. Znalazłem tam miejsce dla siebie AKTYWNY, SPEŁNIONY….. A Ty na co czekasz ?

Krzysztof Kościański
Weightlifting

Idealne miejsce dla początkujących oraz tych co ze sportem mieli do czynienia. Trenerzy dopasują odpowiedni trening do twoich potrzeb po którym bedzię widoczny postęp. Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym treningu gwarantowana

Magdalena Tomza

wietne miejsce, które tworzą świetni ludzie. Trening personalny prowadzony na najwyższym poziomie. Za każdym razem, kiedy wychodzę z treningu, czuje, że zrobiłem kawał dobrej roboty i w dodatku mam lepszy humor Polecam!

Mateusz Hadwiczak

W BCC najbardziej doceniam to, że w kameralnym gronie mogę ćwiczyć pod opieką profesjonalnego trenera. Wszyscy są pozytywnie nastawieni do swojej pracy, dzięki czemu po każdym treningu motywacja rośnie. Polecam serdecznie!

Eliza Sołtysiak

Jak najbardziej polecam to miejsce . Warto tu zajrzeć. Profesjonalni trenerzy, miła atmosfera . Poza tym czysto , szatnia wyposażona w niezbędne rzeczy dla kobiet gdzie nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak zadbanym miejscem✋💪👍😊

Justyna Cesarz

W klubie jest bardzo przyjazna atmosfera, już po pierwszych treningach czułem się jak bym trenował wśród osób które znam parę lat!Każdy z trenerów posiada bardzo dużą wiedzę którą w każdym momencie jest w stanie podzielić się z podopiecznymi! Bardzo polecam to miejsce dla osób które chcą zmienić wygląd swojej sylwetki bądź osiągnąć założone cele, ponieważ trenerzy BCC potrafią zdziałać cuda i przy tym bardzo dobrze zmotywować do dalszego działania!! 💪🏼🏃🏽‍♂️🐗🏋🏽‍♂️🧘🏻‍♂️🥇

Bartek Sukiennik

Skontaktuj się z nami

przyjedź

  • Częstochowa, ul. Krakowska 45/6
  • Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Body Condition Center