9V4A1732
group-circle-2
shutterstock_767393449

Przygotowanie Motoryczne

Trening motoryczny odbywa się pod opieką jednego lub dwóch trenerów. Na pierwszym spotkaniu zawodnik, bądź zawodnicy poddawani są testom(ewaluacja): funkcjonalnym, siłowym, czy sprawdzeniu poziomu eksplozywności (mocy).

Następnie rozpisywany jest plan treningowy uwzględniając periodyzację w zależności od momentu sezonu czy samopoczucia zawodnika/ów. Najistotniejszym zadaniem trenera jest zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia kontuzji oaz poprawa zdolności motorycznych. Jest to możliwe poprzez dobór odpowiednich metod treningowych. Ważną składową jest monitorowanie zmęczenia przed i po treningach oraz dopasowanie obciążeń treningowych.

Trening motoryczny ma na celu podniesienie takich zdolności jak siła, moc, szybkość (przyśpieszenie na 5m + prędkość maksymalna), czy wytrzymałość. Wielu zawodników boryka się z kontuzjami. Trening motoryczny ma na celu maksymalnie zabezpieczyć newralgiczne obszary przed ewentualnymi urazami(np. naderwania mięśni dwugłowych, urazy pachwin, kontuzje kręgosłupa czy wiele innych obszarów ciała).

Prowadzimy treningi indywidualne, 2-3 osobowe lub drużynowe.

0
lat doświadczenia
0
treningów rocznie
0
trenerów

Body Condition Center to fachowcy, pasjonaci i szczególni ludzie. To miejsce godne polecenia dla osób chcących poprawić sprawność fizyczną w ,,rodzinnej” atmosferze i typowym luzie, acz utrzymanym w ryzach profesjonalnego treningu…. Znalazłem tam miejsce dla siebie AKTYWNY, SPEŁNIONY….. A Ty na co czekasz ?

Krzysztof Kościański
Weightlifting

Idealne miejsce dla początkujących oraz tych co ze sportem mieli do czynienia. Trenerzy dopasują odpowiedni trening do twoich potrzeb po którym bedzię widoczny postęp. Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym treningu gwarantowana

Magdalena Tomza

wietne miejsce, które tworzą świetni ludzie. Trening personalny prowadzony na najwyższym poziomie. Za każdym razem, kiedy wychodzę z treningu, czuje, że zrobiłem kawał dobrej roboty i w dodatku mam lepszy humor Polecam!

Mateusz Hadwiczak

W BCC najbardziej doceniam to, że w kameralnym gronie mogę ćwiczyć pod opieką profesjonalnego trenera. Wszyscy są pozytywnie nastawieni do swojej pracy, dzięki czemu po każdym treningu motywacja rośnie. Polecam serdecznie!

Eliza Sołtysiak

Jak najbardziej polecam to miejsce . Warto tu zajrzeć. Profesjonalni trenerzy, miła atmosfera . Poza tym czysto , szatnia wyposażona w niezbędne rzeczy dla kobiet gdzie nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak zadbanym miejscem✋💪👍😊

Justyna Cesarz

W klubie jest bardzo przyjazna atmosfera, już po pierwszych treningach czułem się jak bym trenował wśród osób które znam parę lat!Każdy z trenerów posiada bardzo dużą wiedzę którą w każdym momencie jest w stanie podzielić się z podopiecznymi! Bardzo polecam to miejsce dla osób które chcą zmienić wygląd swojej sylwetki bądź osiągnąć założone cele, ponieważ trenerzy BCC potrafią zdziałać cuda i przy tym bardzo dobrze zmotywować do dalszego działania!! 💪🏼🏃🏽‍♂️🐗🏋🏽‍♂️🧘🏻‍♂️🥇

Bartek Sukiennik

Skontaktuj się z nami

przyjedź

  • Częstochowa, ul. Krakowska 45/6
  • Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Body Condition Center