Poznajcie niesamowitą historię przemiany podopiecznej Trenerki Pauliny!  “Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie” – to motto przewodnie naszej podopiecznej, mamy, która postanowiła zawalczyć o siebie.

Bycie mamą to ogromne wyzwanie. W wirze codziennych obowiązków łatwo zapomnieć o sobie, a dodatkowe kilogramy po ciąży mogą dodać frustracji. Podopieczna trenerki Pauliny postanowiła zawalczyć o swoje samopoczucie i zdrowie.

W ciągu zaledwie miesiąca udało jej się zredukować 4 kg tkanki tłuszczowej, a jej sylwetka zyskała nowy wymiar – ujędrnione pośladki, nogi i ramiona.

Ta metamorfoza to nie tylko zmiana w wyglądzie. Najważniejsza była transformacja wewnętrzna, która odzwierciedla się w każdym jej uśmiechu. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a nasza podopieczna doskonale pokazuje, że można zadbać o siebie bez poczucia winy.