W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz masaży. Każda osoba znajdzie odpowiedni rodzaj zabiegu dla siebie. Masaże są przeznaczone dla osób w każdym wieku, niezależnie od poziomu aktywności fizycznej.

 

Wszystkie usługi są wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę.
Masażystka Natalia zadba o profesjonalne wykonanie zabiegów i masaży. Jej kwalifikacje i doświadczenie gwarantują najwyższy poziom Państwa zadowolenia.

 

 

Jakie masaże oferujemy ?


– masaż kobido (naturalny lifting twarzy)

– masaż stemplami ziołowymi (redukcja stresu i napięć)

– masaż klasyczny (regeneracja i równowaga)

– masaż bańką chińską (redukcja cellulitu i piękna skóra)

– masaż gorącymi kamieniami (głęboki relaks i odprężenie)


Masaż kobido
naturalny lifting twarzy
Masaż stemplami ziołowymi
redukcja stresu i napięć
Masaż klasyczny
regeneracja i rownowaga
Masaż bańką chińską
redukcja cellulitu i piękna skóra
Masaż gorącymi kamieniami
głęboki relaks i odprężenie

Masaż KOBIDO

Efekt jędrnej skóry już po 1-szym zabiegu !

Manualny, liftingujący masaż twarzy. Składa się z kilku etapów o rożnej intensywności, wpływa na poprawę owalu twarzy, zmniejsza zmarszczki, niweluje szarą skórę. Podczas zabiegu wpływamy na proces liftingu poprzez pobudzenie odpowiednich procesów za to odpowiadających. Masaż oddziałuje zarówno na tkanki głębokie jak i  powierzchowne.

Masaż STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Odprężenie ciała i umysłu przy orientalnych zapachach

Masaż wykonywany za pomocą bawełnianych sakiewek z zawartością naturalnych ziół, przypraw oraz kwiatów, moczone w gorącej oliwce. Zapewnienie gładkości, jędrności oraz nawilżenia skóry, rozluźnienia mięśni i uczucia relaksu. Wszystkie wartości odżywcze zawarte w mieszankach ziół przechodzą do głębszych tkanek ciała. Skóra po masażu jest lśniąca oraz pełna blasku.

Do masażu używamy jednorazowych stempli, tworzonych indywidualnie dla każdego pacjenta. 

 

Masaż KLASYCZNY

Natychmiastowe uczucie odprężenia i polepszenie samopoczucia

 

W zależności od formy może być traktowany jako masaż leczniczy, rozluźniający lub pobudzający. W masażu tym stosuje się techniki głaskania, rozcierania, ugniatania i oklepywania. Ma on wiele zalet m.in. odżywia i dotlenia tkanki, usuwa zbędne komórki przemiany materii. Korzystnie wpływa na skórę, usuwa zrogowaciałe komórki naskórka, wspomaga wchłanianie substancji aktywnych w głąb skóry, a także ujędrnia i wygładza skórę.   

 

Masaż BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Efekt zdrowej, odżywionej i jędrnej skóry

Forma intensywnego rozluźnienia tkanek, mięśni oraz powięzi, która odpowiada za odpowiedni ruch mięśniowy i często daje odczucia bólowe. Ten rodzaj masażu odpowiedni jest dla osób z mocno napiętym gorsetem mięśniowym, które potrzebują głębokiego rozluźnieni, odczucia odprężenia lub pozbycia się dolegliwości bólowych w okolicach kręgosłupa lub barków.

Nieocenionym atutem masażu z użyciem bańki chińskiej jest redukcja cellulitu oraz wygładzenie i ujędrnienie skóry. Wykonujemy masaż antycellulitowy ud, ramion oraz brzucha.

 

Masaż GORĄCYMI KAMIENIAMI

Natychmiastowe rozluźnienie mięśni, stymulacja układu limfatycznego i krwionośnego

Kamienie bazaltowe (używane do tego masażu) pochodzenia wulkanicznego, utrzymując wysoką temperaturę, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Mają działanie witalizujące i lecznicze. Doskonale likwidują wszelkie napięcia i bóle mięśni. Zabieg wykonujemy na całe ciało, jest on podzielony na dwa etapy. Pierwszy to masaż kamieniami, natomiast drugi układanie kamieni w punktach energetycznych. Oddziaływanie gorących kamieni opiera się na zwiększonym przekrwieniu miejscowym, lepszym odżywieniu tkankowym, poprawie elastyczności i jędrności skóry, poprawie elastyczności mięśni, polepszenia procesów immunologicznych, a także na działaniu uspokajającym i relaksacyjnym. Masaż ten przede wszystkim łagodzi objawy stresu.